PVC JUOSTŲ SKAIČIUOKLE

1
Tvirtinimas

Galite rinktis iš dviejų skirtingų tvirtinimo būdų. Juostų laikiklius galite tvirtinti į sieną virš angos arba į laikančią viršutinę siją ar lubas pačioje angoje. Kuris tvirtinimo būdas tinka labiausiai priklauso nuo angos tipo ir vietos, esančios aplink angos kraštus.

2
Juostos plotis

Kuo angos aukštis didesnis, tuo platesnes juostas rekomenduojame rinktis:

  • Angoms iki 2,5 m aukščio rekomenduojame 200 mm pločio ir 2mm storio PVC juostas.
  • Angoms nuo 2,5 m iki 4 m aukščio rekomenduojame 300 mm pločio ir 3 mm storio PVC juostas.
  • Angoms nuo 4 m ir aukštesnėms rekomenduojame 400 mm pločio ir 4 mm storio PVC juostas.

3
Persidengimas

Viduje esančioms angoms, kur numatomas tik pėsčiųjų judėjimas rekomenduojame 200 mm x 2 mm juostas su minimaliu arba vidutiniu persidengimu. Jeigu planuojamas intensyvesnis transporto judėjimas, rekomenduojame 300 mm x 3 mm juostas su vidutiniu arba didžiausiu persidengimu.

Lauko angoms ir šaldymo sandėliams rekomenduojame 300 mm x 3 mm arba 400 mm x 4 mm su vidutiniu arba didžiausiu persidengimu. Didesnis persidengimas labiau apsaugo nuo vėjo ir sumažina elektros ar šiluminės energijos nuostolius.

4
Juostos tipas

Lygios PVC juostos tinka visais atvejais, kur numatomas neintensyvus pėsčiųjų, prekybinių vežimėlių ar kitos įrangos judėjimas. Šio tipo juostos užtikrina maksimalų skaidrumą ir sandarumą, todėl puikiai tinka namų ūkyje, šaldymo įrenginiuose ir prekybinėse patalpose.

Rifliuotos PVC juostos naudojamos angoms, pro kurias vyksta intensyvus autokrautuvų, konvejerių ar kito transporto judėjimas. Šio tipo juostos ne taip greitai susibraižo, išlaiko savo skaidrumą ir yra tvirtesnės.

Antistatinės juostos labiausiai tinka ten, kur reikalingas ypač mažas statinis krūvis arba jo iš vis negali būti. Taip pat puikiai tinka tokių patalpų įėjimams/išėjimams uždengti kaip laboratorijos su jautria įranga, serverinės, elektronikos remonto dirbtuvės.

Matinės („Frosted“) PVC juostos yra beveik nepermatomos, bet leidžia lengvai prasiskverbti šviesai. Žiūrint per jas asmens ar daikto detaliai nematysite, bus matomas tik jo kontūras ir taip išlaikomas privatumas.

5
Atsparumas šalčiui

Standartinių PVC užuolaidų eksploatavimo temperatūra yra nuo -5 °C iki +60 °C. Esant žemesnei temperatūrai šios juostos gali sukietėti ir prarasti savo efektyvumą.

Pramoninių šaldytuvų, šaldymo kamerų ar nešildomų lauko statinių angose rekomenduojame naudoti šalčiui atsparias PVC juostas, kurių eksploatavimo temperatūra yra nuo -30 °C iki +50 °C. Žemoje temperatūroje šios juostos išlieka elastingesnės ir išlaiko savo savybes.

* Raudonos juostos kraštuose labiau išryškina angos gabaritus ir užtikrina papildomą saugumą. Taip pat, jomis galima pažymėti atskiras įvažiavimo ar darbo zonas.

6
Angos matmenys

Kai PVC juostos tvirtinamos į angą, skaičiuodami angos aukštį atimame 45 mm iš faktinio angos aukščio, kadangi būtent tiek angoje nusileidžia PVC juostų laikiklis. Angos plotis išlieka toks pat, kaip ir faktinis.

Kai PVC juostos tvirtinamos virš angos, prie faktinio angos aukščio pridedame papildomai 30 mm, kad juostų laikiklis prisitvirtintų šiek tiek aukščiau sijos krašto. Tam, kad užtikrinti PVC juostų sandarumą, angos plotį skaičiuojame taip pat šiek tiek didesnį nei faktinis angos plotis (200 mm x 2 mm juostoms papildomai 80 mm; 300 mm x 3 mm juostoms – 90 mm; 400 mm x 4 mm juostoms – 100 mm)

Jums reikės:

Plotas: x m2

Juostų skaičius: x

Iš viso metrų: x m

Norėdami sužinoti šio PVC juostų komplekto kainą pagal pasirinktus parametrus atsiųskite mums užklausą!

Yra neužpildytų laukų!